ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

IMG_126422 листопада вся Україна схилила голови в пам’ять про мільйоні жертв голодоморів. Голодомори – це найбільша трагедія за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації.

Керівники ГФ «Подільська Січ», Андрій Чумаков та Юрій Рибак, разом з родинами та членами формування долучилися до поминальних заходів в м. Хмельницький, які розпочалися жалобною ходою, що пройшла від центральної площі міста Хмельницького – Майдану Незалежності і закінчилася коло підніжжя «Ангела скорботи» – меморіалу, зведеного на честь невинних жертв політичного червоного терору.

Після чину літії за душі спочилих отців, братів і сестер наших, жорстоко збитих та замучених голодом руками злочинної богоборчої влади, яку очолив Високопреосвященний Владика Антоній, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, керівництво ГФ «Подільська січ» поклала квіти до пам’ятника та запалила поминальні свічки.

Після заходу, відповідаючи на запитання журналістів, командир нашого формування Андрій Чумаков сказав: «Головне, що ми мусимо пам’ятувати, голодомор і репресії були результатом фактичної окупації України. Цю окупацію здійснила радянська Росія та саме московське керівництво організувало геноцид українців. Тому сьогодні потрібно віддати всі сили на оборону України від новій агресії Росії. Також ми мусимо звернути особливу увагу на дітей та молодь, щоб ворожа пропаганда, лжива московська «духовність», розбещення алкоголем та наркотиками, не нанесли нищівного удару українському народу.

Саме тому наша «Подільська січ» плідно співпрацює з Українською Православною Церквою Київського Патріархату, найперше нашою рідною Хмельницькою єпархією, у справі духовного виховання. Одночасно, «Подільська січ» та Хмельницька федерація боксу робить все можливе, щоб привити дітям та молоді здорові лад життя та виховати їх гідними громадянами, патріотами України».

Прес центр ГФ «Подільська січ».