УКРАЇНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ВОЛОНТЕРСЬКУ ПРАЦЮ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ»

safe_imageСьогодні, 5 грудня, відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято відзначають щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме 5 грудня як день добровольця.

Наше громадське формування почало опікуватися військовими Прикордонної служби України практично від самого бойових дій. Вже в перших числах квітня 2014 року перший конвой з гуманітарною допомогою вирушив на фронт, а на сьогодні, дякуючи невтомної праці командира ГФ «Подільська січ» Андрія Чумакова та начальника штабу Юрія Рибака, прикордонникам доставлено вже десятки тон вантажів та здійснено багаторазове забезпечення транспортом для ротації прикордонників.

safe_image (1)ГФ «Подільська січ» доставляла не тільки гуманітарну допомого, а ще, у співпраці з Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату та безпосередньо з Високопреосвященним митрополитом Антонієм, допомагало в душпастирської опіці командирів та бійців прикордонної служби.

Враховуючи великий вклад у справу забезпечення оборони кордонів України та з нагоди Міжнародного дняя волонтерів, в.о. ректора Національної Академії Прикордонної Служби України, полковник Олег Миколайович Шинкарук, нагородів командирів ГФ «Подільська Січ» Андрія Чумакова й Юрія Рибака цінним подарком та Гоноровою Грамотою.

Прес-служба ГФ «Подільська Січ».