КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ПОВІНШУВАЛА СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА З ДНЕМ ТЕЗОІМЕНИТСТВА

DSC_49491/ 14 грудня наша Свят Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці приїжджають архієреї, клірики та вірні Київського Патріархату для того, щоб розділити радість свята у спільному богослужінні.

Серед тих, хто прибув привітати Святійшого Патріарха, було і керівництво ГФ «Подільська січ» – командир Андрій Чумаков та начальник штабу Юрій Рибак. Цей візит здійснювався по благословенню духовного керманича підрозділу, Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського.

Оскільки ГФ «Подільська січ» є структурним підрозділом Прикордонної служби України, наші командири, на запрошення державного керівництва, долучилися до офіційної делегації Прикордонної служби, яку очолив Генерал майор Держаної прикордонної служби Калюжний Валерiй Олександрович.

Після офіційних вітань Державної Прикордонної служби, командир ГФ «Подільська Січ» Андрій Чумаков та начальник штабу Юрій Рибак від ім’я всіх членів підрозділу повіншували Святійшого Патріарха Філарета з днем тезоіменитства. Зокрема п. Андрій Чумаков відзначив наступне: «У циклі зимових свят, є один світлий день, який становить для нас, вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату ще один привід подякувати Богові. Це день пам’яті праведного Філарета Милостивого, який вимолив перед Господом надання Україні справжнього волота Київського Православ’я. Від щирого серця вітаємо Вас із днем Вашого тезоіменитства. Нехай Всемилостивий Бог дарує Вам здоров’я, мир, любов, духовну гармонію та натхнення. Нехай почує Він молитви наші за свого богоугодного тезоіменита!»

Святійший Патріарх Філарет подякував керівникам ГФ «Подільська Січ» за віншування та їх жертовну працю по захисту кордонів України, надав своє Архіпастирське благословення.

У часі перебування в Києві, керівниками ГФ «Подільська січ» опікувався їх духовний керівник – Високопреосвященний Владика Антоній (Махота). За його сприянням було також проведене ряд перемов з іншими владиками УПЦ КП, що стосувалися духовної опіки та гуманітарної допомоги Державної Прикордонної Службі України.

Прес-служба ГФ «Подільська січ»