НОВОРІЧНЕ ПОСЛАННЯ КОМАНДУВАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ»

01Дороги побратими-січовики, волонтері, солдати і командири, сім’ї, чиї сини і батьки зараз перебувають на оборонних позиціях або в окопах захищають Україну, усі мужні захисники нашої Святої Батьківщини!

Завершується дуже нелегкий 2014 рік. Але, не дивлячись на всю біль втрат, матеріальні негаразди, цей рік став роком перемоги українського духу, коли ми не тільки перемогли в Революції Гідності, а і, ціною важких втрат і жертовності всього народу, протистоїмо російської агресії.

Ця перемога українського духа була б неможлива без духовної підтримки нашої Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату, архієреї і священики якої завжди були і є зі своїм народом. Ми, командири і рядові члени Громадського Формування «Подільська січ», завжди відчували спасительну силу молитов нашого духовного наставника – Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, усіх капеланів і священиків Хмельницької єпархії.

Громадському Формуванню «Подільська січ» є з чим зустрічати новий рік, бо в тому, що ворог зупинений на Східних кордонах України є і частина праці кожного січовика. Це не тільки десятки конвоїв з гуманітарною допомогою для українських прикордонників, а і боєві загони допомоги в захисті кордонів нашої Святої Батьківщини. Ми вступаємо в новий, 2015 рік, згуртованими, незламними, з непохитною вірою в нашу перемогу.

Дорогі побратими! У ці останні хвилини 2014 року, бажаючи один одному гарного року, давайте згадаємо ті важкі дні, коли добровольці і наша армія ціною неймовірних зусиль і героїчної боротьби, не побоюся цього слова, спасли Україну. Тому ми, схиляючи голови перед безсмертним подвигом і світлою пам’яттю наших загиблих бойових друзів, запевняю, що ми, Громадське Формування «Подільська січ», зробимо все, щоб 2015 рік зробився роком перемоги та визволення окупованих українських територій.

Вітаю вас, побратими, славний народ подільської землі та весь український народ, з цими світлим і чудовим святом! Бажаю нашій Святій Україні миру та процвітання! Нехай у кожній українській домівці завжди будуть радість і злагода, любов і щастя!

Андрій Чумаков,

Командир ГФ «Подільська Січ»