КНИГА ПО ТАКТИЦІ ЛЕГКОЇ ПІХОТИ ДЛЯ МАЛИХ ГРУП – НЕЗАМІННИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ПАРТИЗАНА

ZapisatiТеракти в Одесі, Харкові та інших українських містах свідчать про те, що зло вже розповзлася і перевіряє свої можливості. Сонна реакція суспільства і розслаблена Держава говорить про те, що перевірка пройшла успішно.

Тепер підступає та сама риса, переступивши яку ми почнемо звикати до терактів більшого масштабу. Судячи з того, що відбувається, про це нам говорять вищі сили, намагаючись попередити – ще трохи і нашу країну у нас продовжать забирати по одному будинку, по одній вулиці, по дюжині співгромадян.

І ми мусимо бути готові для цього. Десятки тисяч людей тренувалися на протязі всього минулого року, навчалися азам військової справи, організовувалися в територіальні загони самооборони.

В умовах існування загрози загальної війни з величезними людськими і матеріальними втратами виникає необхідність вирішувати питання ведення партизанської війни.

Можна припустити, що в такій війні ми будемо змушені поступитися супротивнику більшу частину території країни, а можливо, і всю територію. Армія може зазнати поразки, однак і в цьому випадку чимала її частина зможе надавати противнику тривале, наполегливий опір в Волинських та Подільських лісах, Карпатських горах та буйних містах.

Значна частина особового складу армії і цивільного населення будуть змушені пережити окупацію країни.

Велика волелюбність населення і нещадності ймовірного противника відразу породять збройний опір з використанням усіх наявних сил і засобів. Виходячи з цього необхідно постійно розробляти та вдосконалювати тактику ведення партизанської війни.

Припустимо, що більша частина України перетворилася на арену військових дій. На її територію вторглися переважаючі сили противника. Деяким частинам української армії вдалося вийти з-під удару агресора і уникнути розгрому. Вони зберегли боєздатність, зброю, військову техніку та сповнені рішучості продовжувати збройну боротьбу, чинити опір до останніх сил. Але виникає питання: яким чином?

Припустимо, що противник захопив місто. Що повинні робити в цій обстановці робітник, службовець, чиновник на державній службі, домашня господиня і, особливо, особовий склад армії? Ймовірно, бачачи всяку безнадійність опору, він кине зброю і буде покірно чекати вирішення своєї подальшої долі або піде на службу до супротивника. Виникає маса питань, але де знайти на них відповіді? Ясно одне: противник нещадний, він, не замислюючись, знищить (якщо це відповідає її інтересам) десятки, сотні, тисячі людей. Полонених очікують депортація, каторжні роботи або смерть. Така ж доля може спіткати робітника, службовця і домогосподарку. Досвід історії вчить, що противник в будь-який час може почати масове знищення переможених.

Що ж робити, якщо противник окупував країну? Захищатися до останнього. Все населення Швейцарії повинно чинити опір. Противник на окупованій території не повинен відчувати себе спокійно. Ми повинні завдавати йому шкоди скрізь, де тільки можливо.

Метою даного посібника є підготовка населення до збройної боротьби в разі окупації країни.

Скачати книгу «Тактика легкої пехоти для дій малих груп.

Прес-центр ГО «Подільська січ».