КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ВШАНУВАЛА ЗАГИБЛИХ ПІД ВОЛНОВАХОЮ

IMG_2042Зло завжди народжує зло. Московська агресія проти України є абсолютне зло, саме через це зло ми втратили 12 життів своїх мирних громадян, які не вчинили жодного злочину, – вони просто їхали на автобусі. І хоча за час війни ми вже мали звикнути, що після умовного затишшя іде велика трагедія. Але кожного разу – важко. Кожного разу – боляче. Кожного разу – несподівано.

У неділю, 18 січня, члени Громадського Формування «Подільська Січ», зокрема командир Андрій Чумаков та начальник штабу Юрій Рибак, взяли участь у Всеукраїнської акції миру «Я – Волноваха», що відбувся в м. Хмельницькому.

Разом з ГФ «Подільська січ», загиблих вшанував в.о ректора Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького полковник Олег Шинкарук.

Січовики та прикордонники поклали квіти та запалили свічки до Ангела Скорботи та разом зі Високопреосвященним Владикою Антонієм (Махотою) помолилися за душі убитих у зоні проведення антитерористичної операції.

Відповідаючи на питання журналістів, командир ГФ «Подільська січ» Андрій Чумаков відзначив наступне: «Ми, січовики, принципово проти перетворення трагедії на політичне шоу або піар акцію політиків. За загиблих моляться та тримають пам’ять про них у своїм серці. Саме тому ми прийшли виключно до «Ангела Скорботи» на молитовне поминання, а не на політичне шоу на майдані Незалежності».

Прес-центр ГФ «Подільська січ»