ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ ІМ. Є КУЖЕЛЬНОГО

10952167_1532527257027065_1275745787_o

З 27 па 31 січня в Хмельницьку відбудеться Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді ім. Є. Кужельного. Вже сьогодні заявили про свою участь 5 іноземних команд: Киргизстану, Латвії Молдови, Сербії, чекаємо на команду Ізраїлю.

Особливістю організації цього турніру є те, що в його організації приймають дієву учать громадські організації, зокрема Громадське Формування «Подільська січ». Саме це формування відзначилося не тільки дієвою участю в волонтерським руху, а і в охороні державного кордону України.

Командир штабу ГФ «Подільська січ» Юрій Рибак, коментуючи учать свого формування в організації боксерського турніру відзначив: «Цей турнір, які вже практично набув статус міжнародного, є нашою відповіддю московському агресору. Він засвідчує підтримку України з боку міжнародного спортивного співтовариства, демонструє єдність справжніх спортсменів перед лицем країни-терориста. Крім того, це ще один спосіб показати, що українська молодь гартує тіло та дух, готується встати в стрій оборонців своєї Батьківщини».

Прес-центр ГФ «Подільська січ» та  Прес-центр федерації боксу Хмельницької області