ВІТАННЯ ВОЇНАМ-АФГАНЦЯМ ВІД КОМАНДУВАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ»

АвганістанШановні побратими січовики, воїни-афганці!

Сьогодні, у день свята Стрітення Господнього, ми також відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 26-та річницю виведення військ з Афганістану.

Дев’ять років одинадцять місяців і дев’ятнадцять днів вірні військовій присязі, ви мужньо і героїчно билися на афганської землі. Ця війна назавжди залишиться в пам’яті нашого народу, батьків і матерів, які втратили своїх синів, простих солдатів, а день 15 лютого – як день пам’яті всіх загиблих.

Разом з тим, будемо пам’ятувати, що в цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм проявили українці – офіцери і солдати. Багато часу пройшло з того дня, коли наші війська були виведенні з Афганістану, але й сьогодні, коли над нашою Батьківщиною знову нависла смертельна небезпека, до лав оборонців України знову встали воїни-афганці. Їх бойовий досвід є цінним надбанням нашої армії, а мужність та героїзм надихають молодих бійців.

Командування Громадського Формування «Подільська січ» радіє з того, що з першого дня воїни-афганці стали в наш стрій. Від першого дня війни, знову змінивши цивільний одяг на військову форму, вони зробилися справжніми вихователями молодих січовиків.

Від всього серця висловлюємо глибоку вдячність і подяку всім, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок у Афганістані, а сьогодні встав у ряди оборонців України. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу і державі в наші важки часи.

У цей день бажаю вам, мої побратими, вашим близьким, міцного здоров’я, благополуччя, перемоги над ворогом та довгих років життя в ім’я процвітання нашої Батьківщини.

Андрій Чумаков, командир ГФ «Подільська січ