ПРИКОРДОННИКИ ОПЕРАТИВНО-БОЙОВОЇ КОМЕНДАТУРИ ПОВЕРНУЛИСЯ З ЗОНИ АТО

11028603_930696213631918_361265816_oВчора, 7 березня, через більше, ніж через чотири місяці додому приїхали хмельницькі прикордонники, які охороняли кордон у Красноталівці на Луганщині.

Активну учать в фронтовому забезпеченні наших бойових товаришив брало Громадське Формування «Подільська січ». Штаб формування, якій очолює Юрій Рибак, виявив справжню фаховість з логістики, забезпечуючи вояків усім необхідним: від транспорту для ротацій, до дров для похідної кухні.

Тому, разом з керівництвом Національній Академії Державної прикордонної служби України, штаб ГФ «Подільська січ», вечором суботи 7 березня, зустрічали Прикордонну комендатуру Хмельницький-1.

Дякуючи фахової організації, понад сотня прикордонників, дванадцять одиниць техніки без страт досталися місця дислокації. Біля академії, у м. Хмельницький, на зустріч зі своїми рідними прийшли дружини, діти, батьки, матері, друзі.

У часі зустрічі, прикордонники виказували вдячність керівництву ГФ «Подільська січ» за організацію забезпечення бійців та командирів спецкомендатурі та моральну підтримку в часі бойового чергування.

Прес-служба ГФ «Подільська січ»