КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ВЗЯЛО УЧАСТЬ У ВРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

10393941_1575931176020006_4494575601764424762_nВчора Національна Академія Державної Прикордонної Служби України провела заходи по нагородженню та привітанню бійців оперативної бойової прикордонної комендатури «Хмельницький 1».

Бійці прикордонники пів року сумлінно виконували свої обов’язки в зоні АТО, вдало та професійно тримали оборону державного кордону на Луганській ділянці. Від імені голови ДПСУ, бійців, грамотами та державними відзнаками, нагородив в.о. ректора академії полковник Шинкарук Олег Миколайович.

Як підрозділ прикордонної служби України, в заході прийняли участь Громадське Формування «Подільська Січ». Воно з першого дня включилось в організацію підготовки бойової комендатури. Разом з відділом логістики академії, формування займалось забезпеченням комендатури по місцю дислокації. Також Формування взяло на себе рішення ротації комендатури.

Весь час, виконання завдання по охороні державного кордону, командування комендатури тримало зв’язок зі штабом нашого формування. Від керівництва ДПСУ полковник Шинкарук О.М. подякував командиру ГФ «Подільській Січі» Чумакову Андрію Анатолійовичу, побажав успіхів та плідної співпраці з Національною Академією. В свою чергу, нач. штабу формування «Подільська Січ», Юрій Рибак, за звитягу при виконанні службових обов’язків по обороні державного кордону, нагородив чотирьох прикордонників відзнакою «Честь і Слава».

Також полковник Шинкарук Олег Миколайович, особисто подякував Високопреосвященному Владиці Антонію, митрополиту Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, за духовну підтримку бійців прикордонників.

Прес-центр ГФ «Подільська січ»