ВІТАННЯ КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ВЕТЕРАНАМ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

11049577_945610258807082_4337530415649017968_n

Шановні друзі, дороги боєві побратими, українці!

У ніч з 8 на 9 травня 1945 року була підписана капітуляція нацистської Германії. Ця подія стала визначною датою в світової історії, зокрема і історії України.

Історія України знала чимало воєн. Але найстрашніша, найкровопролитніша, найвизначніша для долі світу – війна 1939 – 1945 років. Перемога у ІІ Світовій війні явила всьому світу не тільки міцність нашої зброї, але і міцність українського духу. Коли сьогодні російський агресор зазіхає на вклад українців у перемогу над нацизмом, ми мусимо згадати 2021 українців – Героїв Радянського Союзу, тисячі українців, що нагороджені вищими нагородами США, Великобританії, Франції.

Шановні ветерані ІІ Світової війни, прийміть наш низький уклін на знак величезної вдячності вам за ваші непосильну працю, важку ношу, яку ви з гідністю пронесли через роки змагання з нацизмом.

Ваш подвиг не забувся з плином років, сьогодні, коли ворог знову топче нашу землю, ваші діти, внуки та правнуки, виховані вами на прикладах вашої жертовної любові до Батьківщини, піднялися в єдиному пориви на оборону України. Ви кров’ю написали на нашій землі: Україна – це Батьківщина великого нескореного народу! І ці слова – дороговказ для нас сьогодні. Ми – єдина родина, народ України. Ворог ніколи не зробить нас рабами, тому, святкуючи перемогу над нацизмом гітлерівців, ми ідемо до перемоги над нацизмом путинців.

З святом вас, дорогі наші ветерани, здоров’я та життєвих сил! Дочекайтеся нас з перемогою!

Командир ГФ «Подільська січ» Андрій Чумаков