ПОЗДОРОВЛЕННЯ КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА

3522321112-ua-kops-00006Дороги боєві брати-прикордонники!

Кордон – це початок. Початок Держави, Країни, Батьківщини. Охороняти кордон – значить берегти Батьківщину. Особливе значення це набуває сьогодні, коли ворог намагається позбавити нас права на вільне життя та, власне, самого життя. Бо кордони держави – це вхід в наш спільний дім  - Україну. І якби не ви, прикордонники, ворог був би вже на вулицях Києву та Львову!

Сьогодні ми, члени Громадського Формування «Подільська січ», гордимося тим, що весь цей час, від самого початку агресії Росії проти України, робили все можливе, щоб допомогти вам виконувати важки завдання по охороні державного кордону. Що наші січовики несли разом з вами нелегку службу прикордонника.

Дорогі наші побратими-прикордонники, в цей світлий день хочемо висловити вам свою щиру подяку за вашу жертовну службу. День чи ніч, спека чи холод, ворожи обстріли – ви завжди на своєму посту, охороняєте кордони України, а також спокійний сон мільйонів українських родин.

Війна вже забрала життя 63 військових Державної Прикордонної Служби України. Ми схиляємо голови перед загиблими героями – ліпшими синами нашої Батьківщини. Низькій уклін вам та вічна пам’ять!

У цей день прикордонника хочемо побажати вам стійкості і мужності, які так потрібні у вашій нелегкій службі. Хай знову буде мирним наше небо, хай знову будуть тихими ваші будні.

Зі святом вас, дороги боєві побратими!

Командир Громадського Формування «Подільська січ»

Андрій Чумаков.