ПОЗДОРОВЛЕННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННОМУ ВЛАДИЦІ АНТОНІЮ, МИТРОПОЛИТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ І КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ З ДНЕМ ТЕЗОІМЕНИТСТВА

Антоній1Ваше Високопреосвященство!

Прийміть наші поздоровлення з днем пам’яті Вашого небесного покровителя – преподобного Антонія Києво-Печерського.

Дорогий Владико! Ви, будучи для нас прикладом любові й терпіння, повної самовіддачі справі, на яку обрав Вас Господь, пробуджуєте в наших серцях ті головні почуття, без яких сьогодні не обійтися будь-якій людині, незалежно від її віку: ВІРУ, яка допомагає зрозуміти, що ми створені Творцем для добрих справ, НАДІЮ на спасіння в вічному житті і ЛЮБОВ, бо «хто перебуває в любові перебуває в Богу, і Бог у ньому» (1 Ін.4:16). З Вами дійсно легко не тільки підносити молитви у храмі, а й працювати в ім’я зміцнення Українського Православ’я на нашій рідній землі.

Саме Ви є нашою опорою і допомогою в цей неспокійний час війни з московськими загарбниками, в нашій праці на славу Божу й України, закликаючи всіх до любові, терпіння та співчуття, миру і суспільної злагоди.

Дозвольте від усієї душі подякувати Вам за Ваші величезні труди, за об’єднання нас, священиків та мирян, у молитві та праці, за появу нових парафій Київського Патріархату на Подільській землі. Низький Вам уклін за Ваші проповіді, за свята, за турботу про кожну людину. Господь у Євангелії сказав: «По плодах їх пізнаєте їх» – ось і ми бачимо плоди Вашої молитовної та  натхненної праці.

Бажаємо Вам взаєморозуміння з віруючими, допомоги від перших осіб міста та області, підприємців, благодійників, здоров’я на довгі роки, сил і часу на спілкування з близькими по духу людьми. Ваш приклад надихає нас і дає надію!

Нехай Господь  дарує Вам міцних душевних і тілесних сил, зберігаючи Вас в доброму здоров’ї на «многая і благая літа».

Командир ГФ «Подільська січ» Андрій Чумаков.