КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» ПОЗДОРОВИЛА ПРИКОРДОННИКІВ З ПРИСЯГОЮ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ.

11800164_1053967551293684_1302654220142062481_nОсь вже більш року Громадське Формування «Подільська січ» під керівництвом командира Андрія Чумакова та начальника штабу Юрія Рибака плідно співпрацює та допомагає Прикордонної службі України. Це бойове братство, що розпочалося на адміністративному кордоні з окупованим Кримом весною 2014 р., є гідним зразком спільної оборони України від російських загарбників.

Ось і 2 серпня, командир Громадського Формування «Подільська січ» Андрія Чумакова та начальника штабу Юрія Рибака, разом з Високопреосвященним Владикою Антонієм (Махотою), прибули на полігон навчального центру Національної академії державної прикордонної служби України де готується колійний склад оперативно-бойової прикордонної комендатури «Хмельницький 2», а також бійці оперативно-бойової Прикордонної комендатури присягали на вірність народу України.

Після прийняття присяги молодими прикордонниками, керівництво «Подільської Січі», командир Андрій Чумаков і начальник штабу Юрій Рибак вручили шеврони ОБПК «Хмельницький 1» і берети молодим бійцям-прикордонникам. Вітаючи бійців, Юрій Рибак згадав, як у таки ж серпневий день приймав присягу в далеким 1988 р.6 «… цю присягу на вірність нашої Батьківщини ми вічно носимо в серці. І сьогодні, коли палає наша земля, гинуть наші друзі, ми всі в одному строю, кожний на своєму місці, виконуємо свій обов’язок перед Україною. … З нами Бог і Україна, ми переможемо і мир повернеться на багатостраждальну українську землю!»

Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, помолився за воїнів-прикордонників, благословив їх, окропив святою водою та вручив кожному «Молитовник воїна». Також Його Високопреосвященство звернувся до воїнів з архіпастирським словом, у якому, зокрема відзначив наступне: «… Великі святі Отці прирівнювали військове служіння до великого подвигу. Бо земний воїн також веде бій за Правду Христову та, виконуючи заповіт любові, у любу мить готовий «віддати життя за другів свої» … Благословляю всіх вас, молюся, щоб повернулися живими та здоровими!»

Прес-служба ГФ «Подільська січ» та Хмельницької єпархії УПЦ КП