ПОЗДОРОВЛЕННЯ КОМАНДУВАННЯ ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

11949465_994778087240613_6415951862939852214_nДороги побратими-січовики!

Двадцять чотири роки тому наша Свята Україна об’явила про свою Незалежність. З цього моменту ми – українці – відзначаємо це велике свято, як день, коли ми скинули окупаційне російське ямо та розпочали будівництво вільної та демократичної Держави. Сьогодні – свято свободи, громадянського миру та доброї згоди всіх людей на основі закону і справедливості. Це день – символ нашого національного єднання та спільної відповідальності за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.

На жаль, ось вже другі рік, ми зустрічаємо День Незалежності зі зброєю в руках, у важкому змаганні з російським агресором, який хоче не тільки знову зробити нас рабами, а і цілком знищіти нашу віру, культуру та мову. Тому наша Батьківщина сьогодні святкує в бойовому строю, захищаючи само право на існування українців.

Сьогодні, піднімаючи наш Державний прапор, одягаючи вишиванку та співаючи гімн, кожен з нас мусить чітко усвідомити, що незалежно від політичних переконань, національної та релігійної приналежності всі ми разом – громадяни єдиної держави. Турбота про наш спільний дім, його оборона від агресора, допомога старшим, підтримка слабких, радість за дітей, повага до українських святинь – ось внесок кожного з нас в досягнення миру і справедливості.

Україна є потужною державою з багатовіковою насиченою історією. Вона пережила багато потрясінь за час свого існування: татаро-монгольська навала, руйнівні війни, голодомор, московська та комуністична окупація, а зараз ми переживаємо нову агресію Росії. Однак наша Батьківщина вистояла раніше, переможе зараз і продовжує свій розвиток у родині вільних народів світу. Цієї непереможністю ми завдячуємо десяткам тисяч відомих і невідомих героїв, що повставали і повстають на оборону нашої землі та діють по слову Божому: «життя покладаю за друзів своїх». Вічна пам’ять і слава кожному, хто поклав своє життя за Незалежність України.

Дороги мої побратими, українці, сьогодні ми всі маємо право пишатися нашою Батьківщиною. Пишатися її народом, частиною якого є й ми з вами. всіх нас об’єднує наша Свята Україна, об’єднує бажання бути сильними і благополучними. Процвітаюча, міцна і Незалежна Україна – це наше спільне сьогодення і майбутнє. Світ стрімко змінюється, але наша мета – незмінна. І ми будемо щодня втілювати в життя наші мрії, захищати свої цінності, зберігати традиції і досягати успіху.

Від усієї душі вітаю всіх з Днем Незалежності! Бажаю швидкої перемоги над ворогом, миру, радості, успіхів і щастя!

Командир ГФ «Подільська січ» Андрій Чумаков.