ВІТАЄМО КОМАНДИРА ГФ «ПОДІЛЬСЬКА СІЧ» АНДРІЯ ЧУМАКОВА З ЮВІЛЕЄМ

0001В цей осінні день, 26 вересня, святкує свій 45 день народження командир Громадського Формування «Подільська січ» Андрій Чумаков.

Шановний наш командир!

Ви вже більше року, з притаманним Вам талантом організатора, керуєте нашим Громадським формуванням. Не вагаючись взяли на себе цей важкий хрест, і несете його з гідністю справжнього українського патріота, виявляючи синівську любов до Української землі та щире бажання принести людям мир і спокій.

У важкий час російської агресії, Ви спромоглися створити спільноту однодумців, для якої поняття обов’язку, честі, самовідданості – не просто високі слова, а справа всього життя. Вам щиро вірять січовики, без застережена виконують Ваші накази, до Вашої думки завжди прислухаються, у Вас вчаться!

Від усього серця бажаємо Вам у цей день міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя! Нехай і надалі Ваш шлях, буде щедрий добром та миром, багатий успіхами, сонячним батьківським щастям, захоплюючими новими планам, а доля нехай збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Божого благословення Вам у всіх добрих справах на благо України.

Многая літа, літа, многая літа

Многая літа, літа, многая літа

Во здравіє, во спасеніє

Многая літа!

Особовий склад Громадського Формування «Подільська січ»